Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach vytvorených do 20.12.
Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

Pripite si s nami na nový rok s kyselinou hyalurónovou!

18.12.2019

Preslávená kyselina hyalurónová sa už roky rokúce používa v estetickej medicíne. Vedeli ste však, že vďaka jej účinkom je naša pleť krásna nielen zvonku, ale ak siahnete po jej tekutej forme (kyseline hyalurónovej na pitie), dokáže uľaviť aj od bolesti  a problémov s pohybom?

Čistá pleť bez vrások

Žiarivá a zdravá pleť je v mladom veku skoro vždy samozrejmosťou, ale ak zanedbáme prevenciu, o pár rokov za ňou budeme iba žialiť. Ak si totiž pravidelne nečistíme tvár, pokožka má tendenciu čistiť sa sama. Tým sa však veľmi zaťažuje a samotný proces vedie k jej predčasnému starnutiu. Práve každodenným odličovaním, hydratovaním a vyživovaním jej vraciame pružnosť, udržiavame vitalitu a do budúcnosti šetríme peniaze, ktoré by sme minuli na drahý lifting.

zdravá pokožka

Ako mať krásnu a zdravú pleť?

Nielen krémy sa dokážu postarať o zdravie a krásu našej pleti. Telo je jeden veľký mechanizmus, kde je všetko krásne prepojené. Tak ako zdraviu pokožky môžeme pomôcť plnohodnotnou stravou a kvalitným spánkom, aj užívaním kozmetických a farmaceutických doplnkov dosiahnete ozdravujúci účinok. Pri starostlivosti o svoju pleť by ste rozhodne nemali zabúdať na jej zveľaďovanie zvonku, ale taktiež aj zvnútra.

Lenka Šóošová

Ako pomôcť unavenej a dehydrovanej pleti zvonku?

Pokožku každodenne vystavujeme vonkajším škodlivinám ako napríklad smogu, preto je dôležité, aby ste ju vyzbrojili poriadnou ochrannou vrstvou. Vhodný spôsob, ako ju ochrániť, je multifunkčné tvárové sérum HYALURMED Beauty Drops, ktoré obsahuje kombinovaný vzorec CUBE3® - 3 typy kyseliny hyalurónovej s rôznymi molekulovými hmotnosťami, ktoré pôsobia na rôzne úrovne pokožky. Kyselina hyalurónová (HA) s nízkou molekulovou hmotnosťou preniká do horných vrstiev pokožky, čím sa zvyšuje jej elasticita a hydratácia. HA s vysokou molekulovou hmotnosťou vytvára vrstvu, ktorá pôsobí ako ochranná bariéra, a tak chráni pokožku pred vonkajšími škodlivinami.

Aké sú výhody HYALURMED Beauty Drops?

  • Denná hydratácia, výživa a regenerácia pokožky
  • Zlepšuje tonus pleti
  • Liftingový efekt a protivrásková účinnosť
  • Zmäkčuje a formuje film pokožky
  • Antioxidačný účinok

Ako pomôcť telu zvnútra?

Kyselina hyalurónová je síce prirodzenou súčasťou nášho tela, no s pribúdajúcim vekom sa jej produkcia znižuje. Aby ste sa cítili mlado v akomkoľvek veku, HYALURMED Číra kyselina hyalurónová na pitie je jedinečnou voľbou. Doposiaľ bola kyselina hylaurónová obsiahnutá iba v rôznych krémoch či injekciách, dnes je už dostupná aj na pitie. Pracuje tak zvnútra smerom von, čím pomáha nielen pleti, ale aj kĺbom, kostiam a svalom.

Aké sú účinky HYALURMED Čírej kyseliny hyalurónovej?

  • Obnovuje vlhkosť, farbu a lesk pokožky
  • Zlepšuje stav pleti po akné a vyhladzuje jemné línie
  • Zlepšuje kvalitu vlasov
  • Podporuje výživu kostí, kĺbov a svalov
  • Má analgetické, protizápalové a omladzujúce účinky

Využite špeciálnu ponuku na výhodný balíček HYALURMED, v ktorom nájdete oba jedinečné produkty s obsahom kyseliny hyalurónovej.

Posledné články

Dobrý deň, milí zákazníci, radi by sme vás informovali o tom, že čoskoro naša stránka na Facebooku zmení názov z Hyalurmed Pharma MKL na Pharma MKL. Dôvodom zmeny názvu stránky na Facebooku je zjednotenie všetkých korporátnych názvov s názvom oficiálneho e-shopu. Ďakujem za pochopenie a želáme príjemný deň!
1. Opaľovací krém na tvár stačí používať iba pri opaľovaní Platí to iba vtedy, ak vám neprekáža, že nechránená pokožka predčasne zostarne pôsobením UVA lúčov, ktoré prechádzajú dokonca aj cez mraky a sklo. Ak používate kozmetiku s účinnými látkami, ako sú retinol/retinoidy, vitamín C, AHA/BHA kyseliny, určite na SPF nezabudnite, a to ani v zime či v interiéri. 2. Vodoodolný […]
A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva […]
Nosenie ochranných rúšok sa za posledné týždne stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a koniec koncov i zovňajška. Aj keď je náš vzhľad teraz druhoradý, pretože prioritná je funkcia rúška, predsa len istý problém nastáva, ak riešite pretrvávajúce ťažkosti s citlivou pleťou. Ochranný charakter rúška na tvár je nezameniteľný, no problém predstavuje jeho dlhodobé nosenie, a to najmä […]
1 2 3 5
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle