Účinky slimačieho slizu a kyseliny hyalurónovej na pleť | Pharma MKL
Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach vytvorených do 20.12.
Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

Účinky slimačieho slizu a kyseliny hyalurónovej na pleť

07.09.2018

Počuli ste, že existujú kozmetické výrobky, ktoré obsahujú slimačí sliz? Ak nie, isto väčšina z vás zostala práve mierne zaskočená. Slimačí sliz spolu s čistou kyselinou hyalurónovou a extraktom z čiernej orchidey majú na pleť priam zázračné účinky. Týmto zložením sa môže pochváliť novinka na trhu - tvárové sérum HYALURMED Face Serum PRO pre každý typ pokožky. Vďaka nemu sa vyznačuje intenzívnym regeneračným účinkom.

Hojivé, regeneračné a hydratačné účinky slimačieho slizu na pokožku poznali už naši predkovia. Vedeli, že o kožu ako najväčší orgán ľudského tela sa treba starať, nielen aby sa zamedzilo tvorbe vrások. Hippokrates vyrábal masť z drvených slimákov a liečil ňou svojich pacientov. V dnešnej dobe výrobcovia, samozrejme, používajú humánnejšie metódy. Bez nutnosti zabitia či ublíženia využívajú slimáky len na produkciu slizu.

Čo je to alantoín?

Ide o extrakt zo slimačieho slizu, ktorý so svojimi blahodarnými účinkami pôsobí na pleť priam okamžite. V kombinácii s čistou kyselinou hyalurónovou s nízkou molekulovou hmotnosťou, kombinovanú s extraktmi z čiernej orchidey, oživuje a regeneruje pokožku tým, že znova obnovuje stratu jej objemu a pružnosť. Pôsobí aj na hlbšie línie vrások. Spoločnosť Pharma MKL prichádza s unikátnym produktom pre všetky typy pleti HYALURMED Face Serum PRO, ktorého obsah môžeme prirovnať priam k zázračnej medicíne. Sérum sa postará o vyhladenie vrások, vyplnenie jaziev alebo liečbu akné.

Aké sú výhody HYALURMED Face Serum PRO?

  • Kvalitná hydratácia kože

Prirodzená biologická kyselina hyalurónová sa stará o zadržiavanie molekúl vody, čím sa zabezpečuje kvalitná hydratácia kože. To následne vplýva na zachovanie všetkých ochranných a rehabilitačných mechanizmov pokožky.

  • Silný antioxidant

Čierna orchidea, ktorá sa v produkte nachádza, pôsobí ako silný antioxidant. Ihneď odstraňuje voľné radikály a zabraňuje oxidácii, čím sa chráni štruktúra buniek a zrýchľuje regenerácia pokožky. Extrakt z čiernej orchidey pôsobí efektívne na hydratáciu akéhokoľvek typu pleti.

  • Extrakt zo slimačieho slizu

Alantoín, čiže extrakt zo slimačieho slizu, výrazne urýchľuje čas potrebný na oživenie buniek. Napravuje a regeneruje podráždenú pokožku a taktiež obnovuje poškodenie spôsobené ultrafialovým žiarením v lete.

  • Tip na darček pre ženu

Sérum na tvár HYALURMED Face Serum PRO je vhodný pre všetky typy pokožky. Ocenia ho najmä ženy po tridsiatke, ale aj mladšie ročníky, ktoré majú sklon k tvorbe akné.

Aké sú výsledky klinických štúdií HYALURMED Face Serum PRO?

  • Redukcia vrások - transdermálna absorpcia

Výsledky absorpčných testov LW HA, vykonaných v laboratóriu tretej strany s použitím ľudskej kože, ktorá prešla in vitro rekonštrukciou, ukázali, že zložka LW HA dokáže preniknúť do kože pri absorpčnom percente, ktoré môže dosiahnuť 36,2 %, 60,7 % a 69,5 % po 1, 8 a 24 hodinách.

Hĺbka vrások na koži (Sa) sa znížila o 16 %, 20,3 % a 25,6 % po používaní krému obsahujúceho zložku HA počas 15, 30 a 60 dní.

  • Čistenie - odstránenie voľných radikálov

Zložka LW HA môže účinne odstrániť reaktívne voľné radikály kyslíka (ROS), ktoré vznikli v dôsledku ultrafialového žiarenia. Vďaka svojmu výbornému antioxidačnému účinku tak spomaľuje starnutie kože.

  • Pružnosť pokožky

Po použití krému obsahujúceho zložku LW HA sa zvýšila elasticita kože o 4,6 %, 5,2 % a 6,1 % po 15, 30 a 60 dňoch. Dlhodobé používanie LW HA by mohlo značne vyhladiť pokožku a zvýšiť jej pružnosť.

Okamžité navrátenie mladistvej pleti a regenerácia kožného tkaniva sú viditeľné už po 15 dňoch používania.

Kde kúpim HYALURMED Face Serum PRO?

Je dostupný v lekárňach a na www.pharmamkl.sk.

Posledné články

1. Opaľovací krém na tvár stačí používať iba pri opaľovaní Platí to iba vtedy, ak vám neprekáža, že nechránená pokožka predčasne zostarne pôsobením UVA lúčov, ktoré prechádzajú dokonca aj cez mraky a sklo. Ak používate kozmetiku s účinnými látkami, ako sú retinol/retinoidy, vitamín C, AHA/BHA kyseliny, určite na SPF nezabudnite, a to ani v zime či v interiéri. 2. Vodoodolný […]
A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva […]
Nosenie ochranných rúšok sa za posledné týždne stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a koniec koncov i zovňajška. Aj keď je náš vzhľad teraz druhoradý, pretože prioritná je funkcia rúška, predsa len istý problém nastáva, ak riešite pretrvávajúce ťažkosti s citlivou pleťou. Ochranný charakter rúška na tvár je nezameniteľný, no problém predstavuje jeho dlhodobé nosenie, a to najmä […]
Aj keď sme aktuálne všetci „zatvorení“ doma, skôr či neskôr sa opäť budeme prechádzať po uliciach, začneme opäť chodiť do práce, navštevovať reštaurácie a divadlá, ako to bolo aj doteraz. Práve preto by ste ani počas tohto obdobia nemali zabúdať na starostlivosť o svoju pleť a zdravie. Prinášame vám zopár tipov, aby ste sa mohli neskôr […]
1 2 3 5
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle