Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

Revolučné riešenie pre rast vlasov

30.07.2019

Celý život snívate o tom, že budete mať dokonalý účes, ktorý tvorí záplava hustých a zdravých vlasov, ale vašou každodennou realitou sú skôr riedke a suché vlasy bez štipky lesku? Nezúfajte! Blýska sa na lepšie časy i pre tých z vás, ktorí nechcú kvôli získaniu hustých vlasov podstúpiť finančne i fyzicky náročný zákrok transplantácie vlasov.

Na trhu je k dispozícii nové revolučné riešenie: obnova vlasov za pomoci prírodných kmeňových buniek.

Čo sú to kmeňové bunky?

Urýchlenie rastu vlasov

Kmeňové bunky by sme mohli nazvať bunkovými chameleónmi. Majú totiž zázračný potenciál vyvinúť sa do rôznych typov buniek v tele.
• Z kmeňových buniek sa môže stať bunka kožná, vlasová, svalová či akákoľvek iná, aj preto nachádzajú hojné uplatnenie v medicíne.
• Kmeňové bunky sú zdrojom neustálej regenerácie epidermy, a čo vás v túto chvíľu zaujíma asi najviac, majú tiež schopnosť podporiť tvorbu nových vlasov.

Ako získať husté vlasy prírodnou cestou?

Pokiaľ túžite urýchliť prirodzený vývoj nových a zdravých vlasov, vyskúšajte klinicky overené vlasové sérum HAIRIZE LAB s prírodnými kmeňovými bunkami.
• Ide o pokrokovú liečbu, založenú na vedeckej báze.
• Zloženie vlasového séra je 100 % prírodné a bezpečné.

Vlasové sérum s prírodnými kmeňovými bunkami

Čím je sérum Hairize Lab tak výnimočné? Vlasové sérum má skvelé výsledky predovšetkým vďaka tomu, že obsahuje najvyššie percento následujúcich látok:
• Emortal® Pep
• Cressatine®
• CROSILK™

Tieto látky dokážu aktivovať kmeňové bunky a predĺžiť rastovú fázu vlasov, stimulovať rast nových vlasov a podporiť tvorbu keratínu. Prípravok obsahuje tiež silnú zmes prírodných olejov, ktoré sú známé svojím liečivým pôsobením na problémy pokožky hlavy a vlasov.

Krásne vlasy

Metóda HAIRIZE LAB má maximálnu absorpciu a tým pádom i ďaleko rychlejší účinok než bežné prípravky – výsledky se dostavia už po 40 dňoch používania.

Váš sen o krásných vlasoch sa tak môže stať čoskoro skutočnosťou.

Posledné články

Svätý Valentín nie je žiadny komerčný výmysel firiem, práve naopak, k tomuto sviatku sa viaže dávna história. Jedna z legiend opisuje Valentína ako kňaza, ktorý napriek zákazu oddával zamilované páry, za čo bol popravený. Ďalšia legenda hovorí o mužovi, ktorý pomáhal utiecť z väzenia bitým a mučeným kresťanom. Pre tento prehrešok ho zatvorili do žalára, kde sa zamiloval do žalárnikovej […]
Preslávená kyselina hyalurónová sa už roky rokúce používa v estetickej medicíne. Vedeli ste však, že vďaka jej účinkom je naša pleť krásna nielen zvonku, ale ak siahnete po jej tekutej forme (kyseline hyalurónovej na pitie), dokáže uľaviť aj od bolesti  a problémov s pohybom? Čistá pleť bez vrások Žiarivá a zdravá pleť je v mladom veku skoro vždy samozrejmosťou, […]
Fakt 1. – Množstvo kolagénu v tele vekom ubúda Všetci starneme, čo si budeme nahovárať. V určitom veku telo už dáva najavo, že odmieta fungovať tak ako kedysi a jednoducho potrebuje nejakú „šťavu“. Po 25. roku života sa v tele začína vytvárať už o čosi menej kolagénu, ale neľakajte sa. Ešte stále to nie je úplne kritické. Kedy teda prichádzajú […]
Najväčší orgán nášho tela – koža – sa správa ako žena. Cez deň musí zvládnuť nápor povinností a stresu (dobre vyzerať, chrániť organizmus pred škodlivými vplyvmi prostredia, byť svieža aj napriek únave), z večera do rána sa zas potrebuje zbaviť záťaže, ktorej bola vystavená cez deň. Inak povedané, regenerovať sa. Dva druhy krémov vo svojej kúpeľni – […]
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle