Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach vytvorených do 20.12.
Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

Revolučné riešenie pre rast vlasov

30.07.2019

Celý život snívate o tom, že budete mať dokonalý účes, ktorý tvorí záplava hustých a zdravých vlasov, ale vašou každodennou realitou sú skôr riedke a suché vlasy bez štipky lesku? Nezúfajte! Blýska sa na lepšie časy i pre tých z vás, ktorí nechcú kvôli získaniu hustých vlasov podstúpiť finančne i fyzicky náročný zákrok transplantácie vlasov.

Na trhu je k dispozícii nové revolučné riešenie: obnova vlasov za pomoci prírodných kmeňových buniek.

Čo sú to kmeňové bunky?

Urýchlenie rastu vlasov

Kmeňové bunky by sme mohli nazvať bunkovými chameleónmi. Majú totiž zázračný potenciál vyvinúť sa do rôznych typov buniek v tele.
• Z kmeňových buniek sa môže stať bunka kožná, vlasová, svalová či akákoľvek iná, aj preto nachádzajú hojné uplatnenie v medicíne.
• Kmeňové bunky sú zdrojom neustálej regenerácie epidermy, a čo vás v túto chvíľu zaujíma asi najviac, majú tiež schopnosť podporiť tvorbu nových vlasov.

Ako získať husté vlasy prírodnou cestou?

Pokiaľ túžite urýchliť prirodzený vývoj nových a zdravých vlasov, vyskúšajte klinicky overené vlasové sérum HAIRIZE LAB s prírodnými kmeňovými bunkami.
• Ide o pokrokovú liečbu, založenú na vedeckej báze.
• Zloženie vlasového séra je 100 % prírodné a bezpečné.

Vlasové sérum s prírodnými kmeňovými bunkami

Čím je sérum Hairize Lab tak výnimočné? Vlasové sérum má skvelé výsledky predovšetkým vďaka tomu, že obsahuje najvyššie percento následujúcich látok:
• Emortal® Pep
• Cressatine®
• CROSILK™

Tieto látky dokážu aktivovať kmeňové bunky a predĺžiť rastovú fázu vlasov, stimulovať rast nových vlasov a podporiť tvorbu keratínu. Prípravok obsahuje tiež silnú zmes prírodných olejov, ktoré sú známé svojím liečivým pôsobením na problémy pokožky hlavy a vlasov.

Krásne vlasy

Metóda HAIRIZE LAB má maximálnu absorpciu a tým pádom i ďaleko rychlejší účinok než bežné prípravky – výsledky se dostavia už po 40 dňoch používania.

Váš sen o krásných vlasoch sa tak môže stať čoskoro skutočnosťou.

Posledné články

Dobrý deň, milí zákazníci, radi by sme vás informovali o tom, že čoskoro naša stránka na Facebooku zmení názov z Hyalurmed Pharma MKL na Pharma MKL. Dôvodom zmeny názvu stránky na Facebooku je zjednotenie všetkých korporátnych názvov s názvom oficiálneho e-shopu. Ďakujem za pochopenie a želáme príjemný deň!
1. Opaľovací krém na tvár stačí používať iba pri opaľovaní Platí to iba vtedy, ak vám neprekáža, že nechránená pokožka predčasne zostarne pôsobením UVA lúčov, ktoré prechádzajú dokonca aj cez mraky a sklo. Ak používate kozmetiku s účinnými látkami, ako sú retinol/retinoidy, vitamín C, AHA/BHA kyseliny, určite na SPF nezabudnite, a to ani v zime či v interiéri. 2. Vodoodolný […]
A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva […]
Nosenie ochranných rúšok sa za posledné týždne stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a koniec koncov i zovňajška. Aj keď je náš vzhľad teraz druhoradý, pretože prioritná je funkcia rúška, predsa len istý problém nastáva, ak riešite pretrvávajúce ťažkosti s citlivou pleťou. Ochranný charakter rúška na tvár je nezameniteľný, no problém predstavuje jeho dlhodobé nosenie, a to najmä […]
1 2 3 5
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle