Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach vytvorených do 20.12.
Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

Dokonalá starostlivosť o zdravie a krásu počas home office? Žiadny problém!

24.03.2020

Aj keď sme aktuálne všetci „zatvorení“ doma, skôr či neskôr sa opäť budeme prechádzať po uliciach, začneme opäť chodiť do práce, navštevovať reštaurácie a divadlá, ako to bolo aj doteraz. Práve preto by ste ani počas tohto obdobia nemali zabúdať na starostlivosť o svoju pleť a zdravie. Prinášame vám zopár tipov, aby ste sa mohli neskôr ukázať v plnej kráse.

Začnite so starostlivosťou o telo zvnútra

Všetko, čo vychádza na povrch, vzniká v našom vnútri. Na to by ste mali myslieť aj pri starostlivosti o telo, pretože zdravie a mladistvý vzhľad spolu veľmi úzko súvisia. Od určitého veku v tele začína klesať množstvo kyseliny hyalurónovej, a preto je dôležité ju dopĺňať. Je totiž súčasťou maziva v kĺboch a zabezpečuje správny chod nášho pohybového aparátu. Veď to poznáte, keď vás začnú bolieť kĺby, problémy s pohybom sú na svete, kondícia sa dostáva do krízy a línia je opäť v nedohľadne. Nepridáva to ani na pocite šťastia. A to teraz určite nechcete! Preto si radšej zaobstarajte Hyalurmed Číru kyselinu hyalurónovú, s ktorou si hravo naordinujete krásu po kvapkách. Stačí len 12 zázračných kvapiek každé ráno (1 ml) počas 3 mesiacov a výsledky na seba určite nenechajú čakať. No uznajte, veď je to také jednoduché!

kyselina hyalurónová

Pokračujte hydratáciou pleti zvonka

Ak ste už začali so starostlivosťou zvnútra, ideálne je doplniť ju aj o tú vonkajšiu. Čo na to potrebujete? Stačí vám kvalitné tvárové sérum a čas. Času máte momentálne neúrekom, jediné, čo si musíte zaobstarať, je Hyalurmed Tvárové sérum, ktoré vašu pleť hydratuje do hĺbky, zlepší jej pružnosť a vyhladí jemné vrásky. Zrazu si uvedomíte, že žiadny salón krásy už nepotrebujete, pretože ste si vytvorili svoj vlastný.

Tvárové sérum

Nezabudnite ani na svoje ruky, ktoré sú namáhané neustálym používaním dezinfekcie. Zadovážte si kvalitný krém, ktorý zvláčni pokožku.

Nevynechajte starostlivosť o vlasy

Dosť bolo vyhľadávania slovného spojenia - vlasy na predaj. Vďaka vlasovému séru s kmeňovými bunkami už nebudete potrebovať žiadne ďalšie vylepšenia! Využite čas, ktorý teraz máte, na regeneráciu vlasov. Nastalo obdobie, keď si vaše vlasy začnú užívať čerstvý vzduch. Doposiaľ sa skrývali pod čiapkou a ich silu skúšal chladný vietor, preto si zaslúžia patričnú starostlivosť, aby mohli opäť krásne dýchať a rásť. Hairize Vlasové sérum s prírodnými kmeňovými bunkami predstavuje unikátnu pokrokovú terapiu, ktorá vráti vašim vlasom hebkosť, krásu a lesk. A nielen to, zároveň im pomôže aj s rastom.

Vlasové sérum

Posledné články

Dobrý deň, milí zákazníci, radi by sme vás informovali o tom, že čoskoro naša stránka na Facebooku zmení názov z Hyalurmed Pharma MKL na Pharma MKL. Dôvodom zmeny názvu stránky na Facebooku je zjednotenie všetkých korporátnych názvov s názvom oficiálneho e-shopu. Ďakujem za pochopenie a želáme príjemný deň!
1. Opaľovací krém na tvár stačí používať iba pri opaľovaní Platí to iba vtedy, ak vám neprekáža, že nechránená pokožka predčasne zostarne pôsobením UVA lúčov, ktoré prechádzajú dokonca aj cez mraky a sklo. Ak používate kozmetiku s účinnými látkami, ako sú retinol/retinoidy, vitamín C, AHA/BHA kyseliny, určite na SPF nezabudnite, a to ani v zime či v interiéri. 2. Vodoodolný […]
A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva […]
Nosenie ochranných rúšok sa za posledné týždne stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a koniec koncov i zovňajška. Aj keď je náš vzhľad teraz druhoradý, pretože prioritná je funkcia rúška, predsa len istý problém nastáva, ak riešite pretrvávajúce ťažkosti s citlivou pleťou. Ochranný charakter rúška na tvár je nezameniteľný, no problém predstavuje jeho dlhodobé nosenie, a to najmä […]
1 2 3 5
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle