Garantujeme doručenie do Vianoc pri objednávkach vytvorených do 20.12.
Potrebujete poradiť pri výbere vhodného produktu?
Kontaktujte nás na telefónnom čísle
+421 948 243 347
alebo na
pharma@pharmamkl.sk

5 tipov na praktické valentínske darčeky pre dvoch!

31.01.2020

Svätý Valentín nie je žiadny komerčný výmysel firiem, práve naopak, k tomuto sviatku sa viaže dávna história. Jedna z legiend opisuje Valentína ako kňaza, ktorý napriek zákazu oddával zamilované páry, za čo bol popravený. Ďalšia legenda hovorí o mužovi, ktorý pomáhal utiecť z väzenia bitým a mučeným kresťanom. Pre tento prehrešok ho zatvorili do žalára, kde sa zamiloval do žalárnikovej dcéry. Krátko pred smrťou svojej láske napísal ľúbostný list, dnes známy ako „valentínka“. Nech už je pravda akákoľvek, 14. február symbolizuje práve Valentínovo láskavé srdce. Tradične sa zamilované páry zvykli obdarovávať ľúbostným listom, no ak chcete svoju polovičku potešiť originálnejšie, kúpte jej praktický darček. S jeho výberom vám pomôžeme!

Darček pre ňu

  • Ste len kvapku od krásy

Snom každej ženy je ostať večne mladá a krásna. Medicína nám síce neumožňuje zastaviť starnutie, no máme možnosti, vďaka ktorým si môžeme mladosť predĺžiť. Jednou z nich je dopĺňanie kyseliny hyalurónovej, ktorá sa z nášho tela vekom vytráca. Jej význam je nezanedbateľný – vplýva na výživu kĺbov, kostí, vlasov i pleti, hydratuje tkanivá a má protizápalové účinky. Výhodou HYALURMED Čírej kyseliny hyalurónovej na pitie je, že sa vďaka svojmu tekutému skupenstvu vstrebáva na 100 %, čím sa líši od rôznych tabletiek či práškov. Takémuto darčeku by sa vaša polovička zaiste potešila.

kyselina hyalurónová na pitie
  • Pozdvihnite krásu na novú úroveň

Zdravá pleť je hydratovaná, svieža, vypnutá a zároveň upokojená. HYALURMED Tvárové sérum spĺňa každú z týchto požiadaviek vďaka kombinácii kolagénu, kyseliny hyalurónovej a ovsa, a tak zabezpečuje prirodzený a neinvazívny lifting tváre.

HYALURMED - HYALURÓNOVÉ TVÁROVÉ SÉRUM
  • Vo dne i v noci - Hyalurmed je vám na pomoci

Rovnako ako svaly, aj pleť sa potrebuje regenerovať. Zabezpečte preto svojej polovičke dennú a nočnú starostlivosť o pleť. HYALURMED Hydratačný denný krém rozjasňuje mdlú a unavenú pleť, vyhladzuje vrásky a navracia mladistvý vzhľad. HYALURMED Regeneračný nočný krém je zase dokonalou bodkou za náročným dňom. Obsahuje 100 % čistý kolagén a vitamíny D a DMI (Dimethyl isosorbide), čím udržiava pokožku napnutú, rozjasnenú a spevnenú.

krémy na tvár

Darček pre neho

  • Míľovými krokmi za zdravím

Starostlivosť o krásu a zdravie nie je iba vecou žien. Aby mužské telo dokázalo správne fungovať, potrebuje dopĺňať kolagén, najlepšie vo forme peptidov prostredníctvom Optimal Plus F – PRO Collagen. Vďaka svojej vysokej vstrebateľnosti (až 99 %) sa dostane všade, kde je ho nedostatok – do svalov, kĺbov i pokožky. Je dôležité dopĺňať ho napríklad aj pri aktívnom tréningu, aby boli chrupavky chránené.

tekutý kolagén
  • Vždy s čistým štítom

Náš organizmus má schopnosť čistiť sa sám, no občas s tým potrebuje pomôcť, keďže niektoré vonkajšie faktory túto funkciu negatívne ovplyvňujú. Naše telá si dokážeme kadečím zaniesť, či už vedomky, alebo nevedomky. Existuje však účinná pomoc v podobe Detox Deotic 30, ktorý obsahuje až 30 bylín a rastlín v presne špecifikovaných pomeroch. Jedna zložka tak zvyšuje výhody tej druhej. S jeho pomocou vám bude na prečistenie čriev, obličiek a krvi stačiť necelý mesiac. Nejeden „papkáč“ tento darček ocení aj po výdatnej valentínskej večeri.

Detox Deotic 30

Posledné články

Dobrý deň, milí zákazníci, radi by sme vás informovali o tom, že čoskoro naša stránka na Facebooku zmení názov z Hyalurmed Pharma MKL na Pharma MKL. Dôvodom zmeny názvu stránky na Facebooku je zjednotenie všetkých korporátnych názvov s názvom oficiálneho e-shopu. Ďakujem za pochopenie a želáme príjemný deň!
1. Opaľovací krém na tvár stačí používať iba pri opaľovaní Platí to iba vtedy, ak vám neprekáža, že nechránená pokožka predčasne zostarne pôsobením UVA lúčov, ktoré prechádzajú dokonca aj cez mraky a sklo. Ak používate kozmetiku s účinnými látkami, ako sú retinol/retinoidy, vitamín C, AHA/BHA kyseliny, určite na SPF nezabudnite, a to ani v zime či v interiéri. 2. Vodoodolný […]
A je to tu! Leto sa blíži a slnečné lúče otvárajú skrine nielen s krátkym oblečením, ale aj so strašiakom v podobe pomarančovej kože. Veľmi nevzhľadná celulitída sa objavuje najmä na bokoch, stehnách, brušku či zadku. Pri tomto estetickom probléme hrajú rolu najmä gény, podiel telesného tuku a vek. Vzniku pomarančovej kože nahráva aj nedostatočný pohyb, nevhodná životospráva […]
Nosenie ochranných rúšok sa za posledné týždne stalo neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života a koniec koncov i zovňajška. Aj keď je náš vzhľad teraz druhoradý, pretože prioritná je funkcia rúška, predsa len istý problém nastáva, ak riešite pretrvávajúce ťažkosti s citlivou pleťou. Ochranný charakter rúška na tvár je nezameniteľný, no problém predstavuje jeho dlhodobé nosenie, a to najmä […]
1 2 3 5
© Pharma MKL 2019
facebook-squarebarsyoutube-squareinstagramshopping-basketcross-circle