Pharma MKL eshop
HYALURMED je tekutý doplnok stravy pre vnútorné použitie s kyselinou hyalurónovou.
Je k dispozícii v balení 100ml.
Vydrží 100 dní.
Obsahuje multimolekulárnu kyselinu hyalurónovú (12 mg KH v 1 ml) - jedná sa o najväčšiu koncentráciu KH v 1 ml. Ostatné zložky:rastlinný glycerol, kyselina fosforečná, voda, sorbát draselný a benzoát sodný ako konzervanty.
KH sa získava v laboratóriu pomocou bio-fermentačného postupu, ktorý kvasí peptony a glukózu k vytvoreniu hyaluronátu sodného. To znamená, že účinná zložka je 100% bezpečná, takmer podobná s KH produkovanou ľudským organizmom a je bez alergénov.
Odporúčaná denná dávka je 1 ml / deň . Pre prípady diagnostikovanej osteoartritídy s bolesťami a závažnými ťažkosťami v pohybe môžete zvýšiť dennú dávku HYALURMEDU takto: 1. mesiac = 3 ml / deň 2. mesiac = 2 ml / deň 3. mesiac = 1 ml / deň Rozhodne by ste sa mali poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Rozpusťte 1 ml v pohári vody (cca 2 dcl) alebo džúsu jeden krát denne, najlepšie ráno.
Aplikovať na kožu NIE. HYALURMED je koncentrát KHA a pridáva sa do vody asi tak do 2 dcl. HYALURMED tekutá kyselina hyalurónová je výživový doplnok, to znamená, že je určená len na vnútorné použitie.
Najlepšie ráno alebo podľa pokynov Vášho lekára alebo lekárnika.
Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po otvorení môžete HYALURMED uchovávať v chladničke.
Dátum exspirácie je napísaný na balení – na fľaške.
Odporúčaná cena je 50,- € (1350,- CZK)
Anti-aging a liečba estetických problémov, vnútorná a efektívna hydratácia kože. Zaisťuje lepšiu výživu chrupavky, zlepšuje funkciu kĺbov a kontroluje príznaky bolesti. Má analgetické a protizápalové účinky.
HYALURMED je jediná tekutá kyselina hyalurónová s multimolekulárnou hmotnosťou. Má najväčšiu koncentráciu KH v 1 ml (12 mg / 1 ml). Je to jediný produkt, ktorý má k dispozícii balenie po 100ml, ktoré vydrží 100 dní a stojí len 50 EURO.
Obvykle po 1 týždni užívania vidíte / cítite rozdiel pri bolestiach kĺbov a pri pohybových problémoch. Čo sa týka pokožky, to záleží na ľudskom tele, na intenzite problému , atď. Niektorí ľudia majú lepšie hydratovanú pokožku už po 5-tich dňoch užívania.
Áno, je určená pre mužov aj ženy.
Od 18 rokov a podľa pokynov lekára.
ÁNO môže byť konzumovaná. V každom prípade je užívanie potrebné konzultovať s lekárom, najmä ak ste tehotná, dojčíte alebo užívate rôzne lieky.
Áno, môžete. V každom prípade by ste sa mali poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom.
Nemusíte, môžete užívať HYALURMED a aj vitamíny alebo potravinové doplnky.
ÁNO môžete. HYALURMED nespôsobuje alergické reakcie, ani nemá preukázané vedľajšie účinky. V každom prípade by ste sa mali presvedčiť, či nie ste alergický na špecifické zložky obsiahnuté vo výrobku, ktoré sú spomenuté sa štítku balenia.
Mali by ste sa poradiť so svojim lekárom.
Áno je vhodný. Výrobok neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu.
Áno, môžu. Glycerol v HYALURMEDE je rastlinného pôvodu a môžu ho užívať aj diabetici.
Doteraz nebol zaznamenaný žiadny podobný prípad a nie je tu žiadne spojenie s kontraindikáciou kyseliny hyalurónovej alebo ktorejkoľvek inej neaktívnej zložky výrobku.
HYALURMED nemá žiadnu chuť.
HYALURMED sa vyrába vo Francúzsku v súlade s medzinárodnými pravidlami kvality.
ÁNO, HYALURMED je zaregistrovaný zdravotníckymi orgánmi Slovenskej republiky a Českej republiky.
V našom produkte je dôležitá kvalita. Náš produkt obsahuje multimolekulárnu kyselinu hyalurónovú s obsahom až 12 mg v 1 ml a má vysokú úroveň vstrebateľnosti. A keďže v Hyalurmede je bioaktívna forma kyseliny hyalurónovej, tak podporuje aj tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. Pravidelné užívanie Hyalurmedu zabezpečuje viditeľné účinky už po 1 týždni užívania. V porovnaní s inými výrobkami HYALURMED LIQUID má výbonú cenu, pretože 1 balenie vydrží až 100 dní.
Áno, existujú klinické štúdie s kyselinou hyalurónovou (hlavnou zložkou) obsiahnutou vo výrobku.
Klinické štúdie (in vitro a in vivo) boli vykonané v roku 2015 na univerzite v Miláne, Taliansko. (Macropharm srl, Spin Off Unical c/o Dipartimento Farmaco-Biologico, Università della Calabria Arcavacata di Rende (CS), Italy). Taktiež prebiehajú nové in vivo štúdie, ktoré budú čoskoro zverejnené.
KH vysokej molekulovej hmotnosti : napodobňuje natívnu KH v kĺboch, regenerácia endogénnej KH, pomalé uvoľňovanie, najsilnejší odpor voči rozkladu. KH strednej molekulovej hmotnosti: najlepšia črevná absorpcia, komplexné riešenie pre kožu a pre kĺby, regenerácia endogénnej KH, vyvážené riešenie medzi výkonom a rýchlosťou rozkladu. KH nízkej molekulovej hmotnosti : okamžite sa vstrebáva, je efektívna na kožnú hydratáciu a antioxidačnú ochranu.
ÁNO, a je to overené vykonanými štúdiami na biologickú dostupnosť kyseliny hyalurónovej, ktorá je obsiahnutá v HYALURMEDE.
Kyselina Hyaluronová obsiahnutá v HYALURMED-e je bioaktívna, to znamená, že okrem toho, že ju do tela dodávame aj podporujeme tvorbu vlastnej kyseliny hyalurónovej. To, za aký čas sa zníži jej množstvo v tele po skončení užívania závisí od Vášho metabolizmu.
Práve naopak. HYALURMED je výživový doplnok s čistou kyselinu hyalurónovou. Je preukázané, že je biologicky aktívna. Klinické štúdie nám potvrdzujú, že kyselina hyalurónová obsiahnutá v Hyalurmede podporuje regeneráciu endogénnej kyseliny hyalurónovej.
Kyselina hyalurónová v tele nie je fixovaná. To znamená, že sa každý deň rozkladá a syntetizuje a toto sa stále opakuje. Asi 1/3 KH v našom tele je viac či menej recyklovaná počas jedného dňa. Z tohto nám vyplýva, že pravidelným užívaním Hyalurmedu neustále dopĺňame KH a tiež podporujeme tvorbu vlastnej KH.
Prísady obsiahnuté v HYALURMED-e môžu užívať aj ľudia s diabetom, vrátane glycerolu, ktorý pochádza zo zeleniny. V každom prípade by sa mali spotrebitelia poradiť so svojím lekárom.
Výrobok nemá žiadne vedľajšie účinky alebo kontraindikácie. V každom prípade by sa však mali spotrebitelia poradiť so svojím lekárom.
Môžete ho užívať nepretržite. Neexistuje žiadne obmedzenie na užívanie HYALURMED-u. Ako sme spomínali vyššie, platí, že kyselina hyalurónová je látka neustále a nepretržite produkovaná a likvidovaná v našom tele. Takže ak máte vek nad 40 rokov, bolia Vás kĺby, ste špotovec, mali ste úraz, máte veľké pracovné zaťaženie, ste po operácii, máte zle hojace sa rany atď... nestíha náš organizmus tento cyklus, preto musíme neustále doplňovať KH. Preto je vhodné a užitočné užívať Hyalurmed stále.
Najúčinnejšie je užívať Hyalurmed tekutú KH ráno na lačný žalúdok.
Tvárové sérum obsahuje v 30 ml – 1,1% multimolekulárnej kyseliny hyalurónovej (t.j. 330 mg)
Kyselina hyalurónová je z prirodzenej fermentácie kvasiniek (stielok). Pozn. Stielka (Thallus) je označenie pre telá bezcievnych rastlín a niektorých rias alebo húb.
Hyalurmed Tvárové sérum môže byť použité v akúkoľvek dennú dobu, ale vždy na vyčistenú tvár. Ráno ako hydratačný základ pred použitím denného krému a make-upu. Vo večerných hodinách pred spaním na hydratáciu pred použitím nočného krému.