Pharma MKL eshop

Blog

Urýchlenie rastu vlasov

Revolučné riešenie pre rast vlasov

Celý život snívate o tom, že budete mať dokonalý účes, ktorý tvorí záplava hustých a zdravých vlasov? Nezúfajte! Blýska sa na lepšie časy i pre tých z vás, ktorí nechcú kvôli získaniu hustých vlasov podstúpiť finančne i fyzicky náročný zákrok transplantácie vlasov.

Pokračovanie článku
Čo si nezabudnúť pribaliť na dovolenku

Čo by vám v cestovnom kufríku určite nemalo chýbať?

Ruka v ruke s letom prichádza obdobie cestovania, vysokých teplôt a obdobie častého, no nie vždy pre našu pokožku priaznivého slnenia. Skvelé a všestranné účinky kyseliny hyalurónovej sa dajú využiť aj v tomto prípade a my vám poradíme ako.

Pokračovanie článku

Ako pripraviť svoju pokožku na leto?

Leto sa nezadržateľne blíži a s ním aj sezóna plaviek, krátkych sukní či topov. Tešíte sa, ale máte strach, že nestíhate svoje telo a pokožku dostať do tej správnej formy? Poradíme vám, ako na to.

Pokračovanie článku

7 príznakov, kedy vám v tele chýba kolagén

Málokto si uvedomuje, že ľudské telo doslova pláva v rieke tvorenej kolagénom. Ako sa jeho úbytok prejavuje na ľudskom organizme?

Pokračovanie článku

Lenka Šóošová: Po 40tke sa o krásu starám zvnútra

Moderátorka najsledovanejšej rannej relácie a maskérka, Lenka Šóošová, je dôkazom, že vek je naozaj len číslo. Zdravú a žiarivú pleť má nielen vďaka make-upu. Chceli sme preto poznať jej zaručené tipy ako sa o pleť i telo starať.

Pokračovanie článku

5 spôsobov, ako efektívne schudnúť

Nedostatok vody, mastné jedlá, sladkosti, alkohol a minimum pohybu – toto všetko má za následok priberanie na váhe, ktoré trápi nejedného z nás. Netreba však hneď vešať hlavu, stačí mať pevnú vôľu a držať sa určitých zásad. Neviete, ako začať? Pokúste sa riadiť týmito piatimi radami, ktoré vám pomôžu s nadbytočnými kilami rýchlo zatočiť!

Pokračovanie článku

Kyselina hyalurónová na pitie a jej blahodárne účinky na organizmus

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka. S vekom jej však v našom tele ubúda. Pleť vädne, vysychá a, čo je ešte horšie, začínajú nás prenasledovať bolesti kĺbov a svalov. Vieme, však, proti tomu účinne bojovať.

Pokračovanie článku
HYALURMED Kyselina hyalurónová pre lifting tváre

Účinky slimačieho slizu a kyseliny hyalurónovej na pleť

Počuli ste, že existujú kozmetické výrobky, ktoré obsahujú slimačí sliz? Ak nie, isto väčšina z vás zostala práve mierne zaskočená. Slimačí sliz spolu s čistou kyselinou hyalurónovou a extraktom z čiernej orchidey majú na pleť priam zázračné účinky. Týmto zložením sa môže pochváliť novinka na trhu – tvárové sérum HYALURMED Face Serum PRO pre každý typ pokožky. Vďaka nemu sa vyznačuje intenzívnym regeneračným účinkom.

Pokračovanie článku

Kolagén a kyselina hyalurónová ako ich nepoznáme

Zvnútra zdravie, zvonku krása

Kolagén a kyselina hyalurónová sa hojne využívajú v estetickej medicíne, no významnú rolu zohrávajú aj v iných lekárskych odvetviach. Ich prvoradou úlohou nie je zastaviť proces starnutia, ale uľaviť od bolesti a problémov s pohybom. Navonok sa ich účinok prejavuje v podobe lepšej pleti, lepších vlasov a lepších nechtov. Dôležité je však skupenstvo týchto látok.

Pokračovanie článku
„Sme radi, že robíme Váš život krajším“

„Sme radi, že robíme Váš život krajším“

Každá žena chce byť krásna. Túži po dokonalej pleti, bez jedinej chybičky. Kým v 18 – tke to nie je žiaden problém, v 25 – tke sa objavujú prvé vrásky, po 30 – tke už treba pomôcť. Žiaľ, čas sa zastaviť nedá a rovnako ako vek cítiť na našom tele, prejavuje sa zub času aj na našej pokožke.

Pokračovanie článku